France

6 dagar 11 tim
1 800 kr

Välfylld med lite bättre märken och serier inemellan, bl.a 1F Ceres. Omfattar perioden 1849 till 1986. I början mest stämplat, från 1930-talet och framåt mer och mer ostämplat till m[..]

6 dagar 11 tim
1 500 kr

6 dagar 11 tim
850 kr