Utlandsanknytning

6 dagar 9 tim
7 000 kr

6 dagar 9 tim
800 kr

6 dagar 9 tim
500 kr

med 6 st från Sverige och 6 st från Danmark.

6 dagar 9 tim
400 kr

på 7 försändelser + visirblad med diverse skeppsstämplar Finland, Danmark, England bla 11 st siluettstämplar.

6 dagar 9 tim
300 kr

med 4 st försändelser från Sverige och 2 st från Frankrike.

6 dagar 9 tim
300 kr

med 3 st Oscarsfrankeringar och 1 st rysk helsak till Sverige.

6 dagar 9 tim
500 kr

6 dagar 9 tim
600 kr

6 dagar 9 tim
500 kr

6 dagar 9 tim
300 kr

6 dagar 9 tim
500 kr

6 dagar 9 tim
8 000 kr

1800-talet. Delvis utställningsmonterad, oftast med detaljrika beskrivningar av "Routes & Rates". Ex Gunnar Nilsson med flera objekt med beskrivningar av Kersti & Bertil Larsson.