449. (D) Samling mjuka häften från tidigt
1950-tal till mitten av 1970-talet, totalt drygt 260 häften inkl. ett mindre antal dubbletter. Bl a ingår ett par bättre Svanar-häften och fyra häften Bildsten. Även t.ex. många häften Gustaf VI Adolf.
Hela Världen Singlar, poster, samlingar och lådor.
Budgivning avslutad
1 800 kr
Mån 27 2023 -
1 700 kr
Mån 27 2023 -
1 700 kr
Mån 27 2023 -
1 600 kr
Mån 27 2023 -
1 500 kr
Mån 27 2023 -
1 200 kr
Sön 26 2023