Vapentyp

800 kr

23.3.1868" samt 50 öre "MARIESTAD 2.8.1864".

1 200 kr

(1981) Fräscht och vackert med en i ostämplat skick ovanlig nyans. Signerad Sjöman. Facit 6.000 kr.

1 500 kr

med 9, 12 och 30 öre *. Facit 20.800 kr tillsammans.