Lots with covers all world

300 kr

försändelser varav ett par lite bättre, en rejäl bunt tomma visirblad, 3 st i det närmaste tomma insticksalbum, 3 st Leuchtturm vykortsalbum (nyskick) med plastfickor med plats för 100 [..]

500 kr

mest 1900-talet med ca hälften från Sverige med en hel del Lösen och Järnvägsstämplar.

500 kr

Bla 4 album med prismärkta svenska försändelser: Sverige till utlandet, Postombudsstämplar, Tilläggstjänster etc.

400 kr

1 låda med blandade försändelser samt låda med 595 st vykort Österrike, äldre-modernt. Även stor låda med stämplade dubbletter Sverige samt lite klipp. 2 tomma visiralbum med ca 100 st [..]

500 kr

inklusive 1 album vykort Göteborg. Många FDC med vinjetter 50-70 talet, bra Island med flera olika båtstämplar.

500 kr

och Tyskland 1940-50 talet. Även plastfickor med 100-tals läsketiketter samt dito ca 200 framsidor till tablettaskar, flera Disney etc.

500 kr

äldre-halvmodernt, mest från Sverige.

800 kr

från hela världen. Massor att gå igenom.

800 kr

Hela världen. Massor att gå igenom.

300 kr

från ursprungligen 8 välfyllda kontorspärmar. Mest Sverige 1900-talet med en del utlandet inemellan. En hel del uppstämplad LYX.

800 kr

Förfilateli-modernt i trevlig blandning.