17. (FFC) Välfylld stor flyttlåda med Sverige stämplade
dubbletter i 8 tjocka och välfyllda (ofta med överlapp) visiralbum. Märken från 1938 till en bra bit in på 2010-talet. Enorm mängd, och visirbladen ser ut att i allmänhet vara i bra skick.
Hela Världen Singlar, poster, samlingar och lådor.
Budgivning avslutad
1 100 kr
Mån 27 2023 -
1 000 kr
Mån 27 2023 -
1 000 kr
Mån 27 2023 -
950 kr
Sön 19 2023 -
900 kr
Sön 19 2023 -
850 kr
Tors 16 2023 -
800 kr
Tors 16 2023 -
750 kr
Ons 15 2023 -
700 kr
Ons 15 2023 -
650 kr
Ons 15 2023