48393. (XL) Arkivskåp med stora pergamynkuvert Sverige
stämplat från Vapentyp-1992 med mängder av dubbletter. Enstaka dubbletter i början och mer välfyllt från 1970-talet.
Budgivning avslutad
0275 kr
Sön 25 2024 -
0250 kr
Sön 25 2024 -
0225 kr
Sön 25 2024 -
0200 kr
Sön 25 2024 -
0175 kr
Sön 25 2024 -
0150 kr
Sön 25 2024 -
0125 kr
Sön 25 2024 -
0100 kr
Sön 25 2024
Göta 65 har visning i våra lokaler på Eckens väg 16, Partille. Visningsdagar 24-25 november (Lör-Sön) 10:00 - 17:00.Ring/maila och boka din stol på visningen (Lokalen har bara plats för ca 10 personer samtidigt) 0708-106803 alternativt info@gotafrimarken.se
Vi håller stängt måndagen efter auktionen för att förbereda fakturor inför utlämning/hämtning.
Hämtning kan ske personligen tidigast på tisdag den 27/2 klockan 10:00, ring/maila oss gärna och ge besked om när du kommer.