1 000 kr

från Hela världen, mycket Danmark.

1 000 kr

intyg från The Philatelic Foundation (1975) med omperforerad höger marginal, reparerat riss och tunn fläck.

500 kr

800 kr

med enstaka modernare märken i 2 välfyllda visiralbum, det första albumet med enbart Vapentyp och mängder av Ringtyp och Oscar II med många dubbletter och snygga stämplar inemellan. Bla[..]

800 kr

Bläckskrift på baksidan. Mycket vackert, rent och fräscht. Signerad "Gordon" på baksidan. Gott Exemplar 2,3,2. Facit 4.000 kr.

800 kr

"GAMLEBY 3.9.1857". Intyg HOW (2005) Ett vackert och fräscht exemplar med en sliten plåt, typiskt för denna nyans, samt en klichéskada vid höger "M". Mycket gott exemplar 3,3,4.

1 200 kr

land för land i välfyllt visiralbum.