300 kr

Utgivare Carl Johan Hellberg (Postdirektör vid svenska postkontoret i Hamburg). Första årets 8 tidningar inbundna, upplaga 180 exemplar, att utdelas till samtliga Postkontor. Ti[..]

300 kr

300 kr

av Robert Hoffmann. Limmad rygg, 1948, 220 sidor. Numrerad upplaga 39/minst 221. Klassisk studie av förfalskningar från Uruguay. Ovanlig.

300 kr

300 kr

285 kr

Rekbrev LYX stämplat "VAXHOLM 1.4.1889" sänt till Stockholm. Utställningsmonterat.

275 kr

Mi496 * kv. €1.200. Svårt märke, med fastsättarspår på baksidan.