275 kr

med dubbletter i mängder av pergamynkuvert.

275 kr

En liten öppning i botten av påsen, kan möjligen ha provsmakats en liten bit i ett svagt ögonblick.

275 kr

LYX stämplad "EKSJÖ 3.3.1871" med mindre del av andrastämpel.

275 kr

"TÖREBODA 5.8.1870".

275 kr

"WEXIÖ 6.2.1872".

275 kr

exemplar i Mörkt rödbrun nyans.

275 kr

275 kr

sidstämplat "MISTERHULT 4.1.1864".

275 kr

i olika former och språk Svenska, Danska, Tyska och Engelska. Gammalt och nytt, bl.a specialböcker, kataloger, inbundna tidskrifter 1880-tal till 1890 m.m. Intressant och rolig låda fö[..]