- Postal Dokument.
- Fyrkantstämplar
- Stora Tjänstemärken t.14
- Stora Tjänstemärken t.13
- Lösen t.13
- Gustav V Profil Vänster
- Bandmärken övrigt
- 1930-talet
- 1960-talet
- 1980-talet
- Crashpost
- Lokalpost
- Olympiska Spelen
- Ångbåts PXP
"ALINGSÅS 10.7.1924" adresserat till Åbo och eftersänt till Pargas.
av Walter Kruschel. Inbunden med skyddsomslag, 1987, 377 sidor + karta i ficka på slutet. Fräscht exemplar. (1,9 kg)
av S.D. Tchilinghirian och W.S.E Stephen (del 8 av Kieth Tranmer) komplett set av 1:a utgåvor i 8 delar. Limmad rygg med kartongomslag, utgivna 1962-1978, ca 80 sidor per del 1-7, del [..]
i A5 format (Tom Puss på svenska) + 4 andra böcker, alla på originalspråket Holländska. Även 6 seriealbum på svenska, nr 1-2, 4-6 (+ dubblett av nr 6)