Registrera
Logga in
Mest stämplade inrikes enkla brefkort från 1800-talet. Varianter, snygga stämplar och intressanta meddelanden.
Praktstämplad "GAMLEBY 10.6.1862", 2 ktt.
"KÖPING 1.6.1868".
Praktstämplad "WEXIÖ 22.7.1861".
Kanadensisk Ishockeymålvakt.
27 juli 1710 till Johan Laurell i Stockholm.
Oscar.
7484 Objekt