150 kr

Mest stämplade inrikes enkla brefkort från 1800-talet. Varianter, snygga stämplar och intressanta meddelanden.

150 kr

Praktstämplad "GAMLEBY 10.6.1862", 2 ktt.

150 kr

"KÖPING 1.6.1868".

150 kr

Praktstämplad "WEXIÖ 22.7.1861".

150 kr

Kanadensisk Ishockeymålvakt.

150 kr

27 juli 1710 till Johan Laurell i Stockholm.