2 100 kr

etc från 1970-2020 talet. Nominal drygt 7.600 kr.

1 000 kr

9 400 kr

1995-2008. Nominal drygt 37.000 kr med stor andel Sverige Brev.

1 200 kr

tjockare insticksalbum från klassiskt till modernt långt in på 2000-talet. Tillkommer en trevlig bunt FDC och diverse presentfoldrar och årssatser.

1 300 kr

10 album + lösa blad.

2 500 kr

Mest 1980- och 1990-talet. Nominal drygt 10300 kr.

500 kr

7 200 kr

1 300 kr

Bl a ingår en komplett 5-stripserie Tre kronor. Total nominal drygt 3000 kr.

8 800 kr

14 500 kr

500 kr

och Tyskland. Några lite bättre märken och en del ortstämplar har setts.

550 kr

dubbletter i pergamynkuvert. Massor att gå igenom.

7 200 kr

dessutom ett extra ex av 2003 års bok. Nominal drygt 22.300 kr med mycket stor andel Sverige Brev. På ett par enstaka ställen sitter stämplade märken i stället för ostämplade. För dessa[..]

2 200 kr

topografi. Ca en tredjedel är av gamla formatet.

1 300 kr

alla avstämplade med många dubbletter.

7 200 kr

300 kr

för Sverige 1951-1989 i två pärmar.

1 800 kr

Komplett serie postfrisk **. Michel: Dänische Legion I,II,III €1.200

500 kr

välfylld flyttlåda. Mest 1970-1990 talet med enstaka modernare. Ingenting från Sverige.