välfyllda, urvalshäften med stämplade (mest) och ostämplade märken hela världen ca 1920 till modernt. Stor andel motivmärken.
Märken från 1860- till 1990-talet med en del trevliga klassiska märken från framför allt kolonierna. De moderna märkena är ofta **.
1990-talet i 4 album, på lösblad och i 3 häftesalbum. Bl a ingår några vackra stämplar på Oscar. Den totala nominalen, inklusive häftena, uppgår till åtminstone 2500 kr. Därutöver finns[..]