4 800 kr

Mycket gott exemplar 3,3,4. Facit 18.000 kr.

2 900 kr

med svansarna mot varandra + ett extra märke till höger. Signerad "BG". Facit 14.000 kr.

45 000 kr

SAFE Dual album. Börjar med 3 öre svart Lokal och brun Nytryck, komplett Vapentyp *, Liggande lejon med 3 öre typ I samt 17 öre GRÅ *, komplett Ringtyp * (ej F.23), t.13 med 12+30 öre [..]

4 100 kr

med kassett. Flera silvermynt/Medaljer, Euromynt etc.

700 kr

med vykort samt ** märken.

2 100 kr

årsböcker 1989-2012, 5 st årssatser 2010-2014, 9 st häftesårssatser 2000-2008 och 34 st presentsatser. Lådan väger 21 kg.

800 kr

mängder av lösa blad samt märken i presentsatser och löst i askar.

950 kr

Första samlingen löper från 1855-1989, blandat O/**/* i Leuchtturmalbum med fickor, andra samlingen är genomgående stämplad och går från 1856-1985 på Facitblad (de allra sista åren på L[..]

600 kr

med frimärken, FDC och myntbrev uppsatta på blad med mycket information om Kungahuset.

1 200 kr

i 2 gröna Leuchtturmalbum med fickor. I början mest stämplat tom 1929, från 1930-2009 mest **/*. Även 5 andra album + mängder av lösa blad med dubbletter, lite FDC, häften etc.

1 300 kr

något Åland O/**/* i 4 album + mängder av årssatser tom 2019.

4 700 kr