1 600 kr

inklusive flera ** årssatser på den modernare delen, samt Grönland 1915-2009 i grönt Leuchtturm album med fickor med bla Olika motiv etc. Även dubbletter och lite övrigt.

1 800 kr

bl a en samling 1851-1995 i ett Leuchtturmalbum med fickor. Flera lite bättre märken ingår. Fram till 1930 mestadels stämplat, därefter i stort sett bara **/* och i det närmaste kompl[..]

1 600 kr

Leuchtturm album med fickor och kassett. Komplett **/* från 1944. Mest stämplat mer glest besatt i början och mer välfyllt och mest */** från 1920-talet. En trevlig samling att bygga vi[..]

1 200 kr

Estland ** 1991-2008, Litauen ** 1990-2008 samt Lettland ** 1991-2008. I vars ett blått Leuchtturm album med fickor och kassett. Fräsch kvalitet.

1 500 kr

presentsatser 1996-2000 samt dito med FDC 2000-2002. Även album med ** häften ca 1980-2004 samt Postens OL-bok och specialalbum OL-1994. Oräknad nominal.

1 200 kr

800 kr

av gamla formatet. Många trevliga kort.

3 100 kr

800 kr

16 500 kr

1 500 kr

gamla formatet. Många trevliga kort.

325 kr

av enklare sort samt 10 st mest öppnade årssatser ** 1978-1988. Nominal drygt 1.000 kr.