inklusive flera ** årssatser på den modernare delen, samt Grönland 1915-2009 i grönt Leuchtturm album med fickor med bla Olika motiv etc. Även dubbletter och lite övrigt.
bl a en samling 1851-1995 i ett Leuchtturmalbum med fickor. Flera lite bättre märken ingår. Fram till 1930 mestadels stämplat, därefter i stort sett bara **/* och i det närmaste kompl[..]
Leuchtturm album med fickor och kassett. Komplett **/* från 1944. Mest stämplat mer glest besatt i början och mer välfyllt och mest */** från 1920-talet. En trevlig samling att bygga vi[..]
Estland ** 1991-2008, Litauen ** 1990-2008 samt Lettland ** 1991-2008. I vars ett blått Leuchtturm album med fickor och kassett. Fräsch kvalitet.
presentsatser 1996-2000 samt dito med FDC 2000-2002. Även album med ** häften ca 1980-2004 samt Postens OL-bok och specialalbum OL-1994. Oräknad nominal.
av gamla formatet. Många trevliga kort.
gamla formatet. Många trevliga kort.
av enklare sort samt 10 st mest öppnade årssatser ** 1978-1988. Nominal drygt 1.000 kr.