400 kr

400 kr

brev från USA. "GÖTEBORG 26.7.1877".

400 kr

till Köpenhamn med intressant Dansk postal etikett på baksidan.

400 kr

från Upsala. Något separerad i perforeringen samt saknad inlaga.

400 kr

Makulerat med lila ovalstämpel "Postkontoret Stockholm 14, 9 SEP 1947".

400 kr

från "INTERNED CAMP" USA till Sverige med flera censurstämplar. Ovanligt.

400 kr

med delar av 3 förskjutna påtryck.

400 kr

Kan delas till 4 fyrblock av varje valör.

400 kr

Danska Postverkets gåva på UPU Kongressen i Cairo 1934. Med inklistrade frimärksutgåvor 1929-1934 bla. cancermärkena, Chr. X Födelsedag, Luftpost 50 öre/1 kr, Böljelinjer/Karavell typ 1[..]

400 kr

av Jim Milgram. Inbunden med skyddsomslag, 2016, 560 sidor. Fräscht exemplar av en vacker bok med över 1100 färgillustrationer. (2,1 kg)

400 kr

af John Spohr. Häfte tryckt i 100 st numrerade exemplar, detta är nr 60 signerat av författaren, 1934, 16 sidor. Fettfläckar, veck och en avriven etikett på baksidan av omslaget. Märkt [..]

400 kr

375 kr

375 kr