500 kr

Nominal drygt 1.900 kr

15 000 kr

400 kr

300 kr

frimärken löst och i pergamynkuvert. En trevlig säck för kalla vinterkvällar.

275 kr

exemplar i Mörkt rödbrun nyans.

500 kr

innehåll till Norge avstämplat "DUNKERQUE 23 FEVR 1863".

950 kr

lösa märken. Mest 1990-tal. Nominal drygt 3800 kr med mervärde för 20 st rabattfrimärken.