frimärken löst och i pergamynkuvert. En trevlig säck för kalla vinterkvällar.
exemplar i Mörkt rödbrun nyans.
innehåll till Norge avstämplat "DUNKERQUE 23 FEVR 1863".
lösa märken. Mest 1990-tal. Nominal drygt 3800 kr med mervärde för 20 st rabattfrimärken.