50517. (F) Sverige**/*/O Flyttlåda med 9 Album varav
5 insticksalbum med Sverige klassiskt till 1980-talet. Även lösa blad och visirblad med märken. Det mesta är delsamlingar, restsamlingar och blad med märken. Läsbara stämplar till prakt går att hitta, mycket att gå igenom vm etc. Rolig post.
Budgivning avslutad
01 400 kr
Mån 20 2024 -
01 400 kr
Mån 20 2024 -
01 300 kr
Mån 20 2024 -
01 200 kr
Mån 20 2024 -
01 100 kr
Mån 20 2024 -
01 000 kr
Mån 20 2024 -
0950 kr
Mån 20 2024 -
0900 kr
Mån 20 2024 -
0850 kr
Mån 20 2024 -
0800 kr
Mån 20 2024
Göta auktion 68 har visning i våra lokaler på Eckens väg 16, Partille.Visningsdagar 17-20 maj (Fre-Mån) 10:00 - 17:00.