- Kronopoststämplar
- Fyrkantstämplar
- Stora Tjänstemärken t.14
- Stora Tjänstemärken t.13
- Lösen t.14
- Lösen t.13
- 1930-talet
- 1940-talet
- 1950-talet
- 2000-talet
- FDC
- Stämplade Samlingar
- Järnvägsstämplar
- Ortstämplar samlingar
Göta 68 Vårauktion 20 maj (USA)
Schaubekalbum samt separat album ** fyrblock 1936-1969 samt FDC etc 1929-1963 i 3 album, även dubbletter i 2 askar samt kuvert. Något glest på den äldre delen. Presidenter 1890 till 90 [..]
7 Objekt