- Kronopoststämplar
- Fyrkantstämplar
- Stora Tjänstemärken t.14
- Stora Tjänstemärken t.13
- Lösen t.14
- Lösen t.13
- 1930-talet
- 1940-talet
- 1950-talet
- 2000-talet
- FDC
- Stämplade Samlingar
- Järnvägsstämplar
- Ortstämplar samlingar
Göta 68 Vårauktion 20 maj (Gustav II Adolf)
Automatskuret stämplat singelmärke samt stämplat 3-strip. Facit 10.000 kr tillsammans.
1 Objekt