av Justus Anderssen och Henrik Dethloff. Limmad rygg utgiven av Kristiania Filatelist-Klubs Forlag, 1924, 188 sidor. tryckt i 1000 numrerade exemplar, detta är nr 158. Komplett med nytrycken på sidan 65. Fräscht exemplar med små ryggskador, 1 cm splittrad rygg nedtill.
Budgivning avslutad Avslutat rop

  • 1
    1 300 kr
    Mån 26 2024
  • 2
    1 200 kr
    Mån 26 2024
  • 1
    800 kr
    Ons 24 2024