69. Norges Frimerker 1855-1924
av Justus Anderssen och Henrik Dethloff. Limmad rygg utgiven av Kristiania Filatelist-Klubs Forlag, 1924, 188 sidor. tryckt i 1000 numrerade exemplar, detta är nr 158. Komplett med nytrycken på sidan 65. Fräscht exemplar med små ryggskador, 1 cm splittrad rygg nedtill.
Budgivning avslutad Avslutat rop
- 11 300 kr
Mån 26 2024 - 21 200 kr
Mån 26 2024 - 1800 kr
Ons 24 2024