av Justus Anderssen och Henrik Dethloff. Limmad rygg utgiven av Kristiania Filatelist-Klubs Forlag, 1924, 188 sidor. tryckt i 1000 numrerade exemplar, detta är nr 158. Komplett med nytrycken på sidan 65. Fräscht exemplar med små ryggskador, 1 cm splittrad rygg nedtill.
Auktionen startar 26 augusti 18:00
Värdering 800 kr

  • Inga bud att visa