105. Swedish Armed Forces & Military Volunteers Postal History
in Wars and Abroad av Richard Bodin. Inbunden, 2015, Numrerad utgåva 128/200 dedikerad och signerad av författaren. Fräscht exemplar.
Auktionen startar
26 augusti 18:00
500 kr
Sön 30 2024