in Wars and Abroad av Richard Bodin. Inbunden, 2015, Numrerad utgåva 128/200 dedikerad och signerad av författaren. Fräscht exemplar.
Auktionen startar 26 augusti 18:00
Värdering 500 kr

  • 500 kr
    Sön 30 2024