5. (A) Tyskland 1945 lokalutgåva Görlitz Mi. 1-4 **.
För 5 pf-valören ingår ett extra ex med avart (skadat T, ostämplat märke utan gummering). 12 pf-valören är signerad på baksidan. (A)
Budgivning avslutad
150 kr
Sön 17 2024 -
150 kr
Sön 17 2024 -
125 kr
Lör 16 2024 -
100 kr
Ons 13 2024