För 5 pf-valören ingår ett extra ex med avart (skadat T, ostämplat märke utan gummering). 12 pf-valören är signerad på baksidan. (A)
Budgivning avslutad Avslutat rop
Värdering 100 kr

  • 150 kr
    Sön 17 2024
  • 150 kr
    Sön 17 2024
  • 125 kr
    Lör 16 2024
  • 100 kr
    Ons 13 2024

En liten extra auktion med singelobjekt och samlingar från Hela världen för våra aktiva kunder, alla utrop 100 kr. Denna auktion har inte utannonserats i pressen utan vi informerar om denna enbart genom email till vårt kundregister. Ingen efterförsäljning av osålda objekt.