383. (D) Samling Danmark **/* med mindre mängd stämplade
inemellan, äldre till sent 1990-tal. Allt monterat i två kontorspärmar. Flera lite bättre märken ingår men de flesta sidorna fylls av hundratals fyrblock, nästan alla **. Även lite DVI och Slesvig samt tidnings-, lösen- och postfärjemärken. I den här posten ingår också en mapp med stor mängd ** större enheter samt ett kuvert med några häften och stor mängd ** Hafnia-block. Nominal oräknad men den är långt ifrån obetydlig.
Hela Världen Singlar, poster, samlingar och lådor.
Budgivning avslutad
4 700 kr
Mån 27 2023 -
4 600 kr
Mån 27 2023 -
4 500 kr
Mån 27 2023 -
4 400 kr
Mån 27 2023 -
4 300 kr
Mån 27 2023 -
4 200 kr
Mån 27 2023 -
4 100 kr
Mån 27 2023 -
4 000 kr
Mån 27 2023 -
2 400 kr
Sön 26 2023 -
2 300 kr
Sön 26 2023