230. (E) Låda med kompletta och enstaka inkompletta
rullar 1920- till 1950-tal samt några få från 1960-talet. Flera rullar med lite katalogvärde, t.ex. 110 öre Postemblem och 4 x 50 öre grå Profil vänster samt några rullar med högvalörer från 1940- och 1950-talet. Även en 500-rulle 10 öre Swedenborg. Nominal ca 4400 kr.
Hela Världen Singlar, poster, samlingar och lådor.
Budgivning avslutad
1 400 kr
Mån 27 2023 -
1 300 kr
Mån 27 2023 -
1 200 kr
Mån 27 2023 -
1 100 kr
Mån 27 2023 -
1 000 kr
Mån 27 2023 -
1 000 kr
Mån 27 2023 -
750 kr
Lör 25 2023 -
700 kr
Fre 24 2023