811. (E) Låda motiv Fartyg, ca hälften fylld med
försändelser och minnespoststämplar, resten kuvert med ** frimärken från abonnemang fram tom 2000-talet. Högt anskaffningsvärde.
Hela Världen Singlar, poster, samlingar och lådor.
Budgivning avslutad
700 kr
Mån 27 2023