the RPSL på Åland 21-23 februari 2020. 10 olika skrifter publicerades i denna folder med en begränsad och numrerad upplaga av 40 exemplar (Detta är nr 8) Flera av skrifterna visar helt ny information i ämnesområdena. Sundberg- "Mötesprogram", Bjäringer & Hällström- "RPSL meeting day handouts", Lithén- "Facit Bibliografi & Index 1948-2000", Eriksson- "Värnamofrimärkena", Storckenfeldt- "Iceland until 1901", Fredriksson- "Danmark Helsaker Christian X 1913-1927", Pettersson- "1879-1885 Sveriges Försöksstämplar", Nilsson- "Världens Brefkort före GPU 1875", Karlsson- "Jakten på den röda tråden". Nyskick.
Auktionen startar 26 augusti 18:00
Värdering 700 kr

  • Inga bud att visa