av Karl H. Schimmer. Inbunden med skyddsomslag, 1983, 314 sidor. Numrerat exemplar 249/500. Dedikerad och signerad av författaren. Uppdaterad med många illustrationer. Delvis solblekt skyddsomslag i övrigt fräsch kvalitet. (1,6 kg)
Auktionen startar 26 augusti 18:00
Värdering 800 kr

  • Inga bud att visa