122. The Cancellations of Mexico 1856-1874 Revised Edition
av Karl H. Schimmer. Inbunden med skyddsomslag, 1983, 314 sidor. Numrerat exemplar 249/500. Dedikerad och signerad av författaren. Uppdaterad med många illustrationer. Delvis solblekt skyddsomslag i övrigt fräsch kvalitet. (1,6 kg)
Auktionen startar
26 augusti 18:00
- Inga bud att visa