78. The Cherry Blossom Issues of Japan 1872-1876
av Dr. S. Ichida. Inbunden med läderrygg och skyddsomslag, 1981, 313 sidor. Japansk utgåva med huvudrubriker översatta till Engelska. Numrerad 725 och dedikerad till G.Sandberg samt signerad av författaren. Mycket vackert exemplar i specialtillverkat kartongfodral.
Budgivning avslutad
0500 kr
Mån 26 2024