av Dr. S. Ichida. Inbunden med läderrygg och skyddsomslag, 1981, 313 sidor. Japansk utgåva med huvudrubriker översatta till Engelska. Numrerad 725 och dedikerad till G.Sandberg samt signerad av författaren. Mycket vackert exemplar i specialtillverkat kartongfodral.
Auktionen startar 26 augusti 18:00
Värdering 500 kr

  • Inga bud att visa