150 kr

För 5 pf-valören ingår ett extra ex med avart (skadat T, ostämplat märke utan gummering). 12 pf-valören är signerad på baksidan. (A)

150 kr

LYX stämplad "STRENGNÄS 17.3.1875" med minimal del av andrastämpel. Nyansintyg HOW (2008). (A)