389. (A) Underbetalt brev 2x 12 öre Vapentyp + 3 öre Liggande
Lejon till Hamburg, avstämplat "PKXP Nr 1, 1.2.1870" med Lösenanteckningar samt stämpel "OTILLR:FRANCO." inom ram. Märkena satta över kuvertets kant med medföljande små tandskador.
Auktionen startar om
4 dagar 8 tim
11 november 2024 17:00
- Inga bud att visa