67. (D) Frankrikesamling i 2 Leuchtturmalbum O/*/**
Välfylld med lite bättre märken och serier inemellan, bl.a 1F Ceres.
Omfattar perioden 1849 till 1986. I början mest stämplat, från 1930-talet och framåt
mer och mer ostämplat till mest postfriskt.
Budgivning avslutad Avslutat rop
- 14 900 kr
Lör 18 2024 - 34 800 kr
Lör 18 2024 - 34 300 kr
Lör 18 2024 - 14 200 kr
Lör 18 2024 - 33 800 kr
Lör 18 2024 - 13 700 kr
Lör 18 2024 - 13 000 kr
Tis 14 2024 - 22 900 kr
Tis 14 2024 - 12 400 kr
Tis 14 2024 - 22 300 kr
Tis 14 2024
Göta auktion 68 har visning i våra lokaler på Eckens väg 16, Partille.Visningsdagar 17-20 maj (Fre-Mån) 10:00 - 17:00.