395. (A) "FRÅN RYSSLAND" inom ram på ankommande
tilläggsfrankerad helsak daterad St.Petersburg den (1) 13 september 1897 till Sverige. Stämplad vid ankomst "STOCKHOLM 17.9.97 N.Ank.Afd".
Auktionen startar om
4 dagar 10 tim
11 november 2024 17:00
- Inga bud att visa